Web Yazılım Hizmeti

-

Web Yazılım Nedir ?

Görüntülediğimiz her web sitenin arkasında bu web sitesini dinamik hale getiren bir yazılım vardır. Eğer gerçekten kaliteli bir hizmet veriyorsanız mutlaka güvenilir sağlam ve kullanıcıyı etkilen bir web siteniz olmalıdır. Web yazılım temelde iki alana ayrılır, frontend ve backend.

https://versionyazilim.com/view/images/uploads/2023-03/frontend-backend.jpg

Frontend Nedir ? 

frontend önyüz demektir. Zaten ingilizceden çevirisi de bu şekildedir. Bu kısım kullanıcıyı etkileyen kullanıcının gördüğü kısımdır. Web sitenizin tasarımı, butonların, sayfaların, başlıkların nasıl görüneceği, renkler gibi görünüme ait ne varsa oluşturulan kısımdır. Bu kısımda kullanılan kodlar temelde html, css, js kodlarıdır.

 

Backend Nedir ?

backend arkayüz demektir. Web sitenizin nasıl görüntüğünden sonra asıl işi yapan kısımdır. Sitenizin tüm algoritmasını bu kısımda belirlersiniz. Veritabanı seçimi web sitesinin işleyiş amacı yani web sitemizi aslında dimanik canlı hale getiren kısım bu kısımdır. Bu kısımda birçok alternatif kodlama dili vardır. Bunlardan en popülerleri ise; php, python, asp, java, nodejs gibi dillerdir.

 

Ne Yapıyoruz ? 

Eğer bir web siteniz var ve sitenizden istediğiniz verimi alamıyorsanız yada bir web sitesi açma istediğiniz varsa doğru adrestesiniz. İhtiyacınıza en uygun hizmet görüşmelerden sonra belirlenir. Size bir teklif gönderilir eğer teklifi onaylarsanız sözleşmenin ardından işe başlanır. Sizin deneyimleriniz ve iş yapınız iyice anlaşılır ve kadromuz size en uygun algoritmayı belirledikten sonra projeye başlanır. İş süresince görüşmelere devam edilir. Ve proje testlerden sonra size teslim edilir. İşinize özel bir web sitesi sizin için en iyi çözüm olacaktır. 

 

Entegrasyon

İş modeliniz çerçevesinde kargo entegrasyonları, sms entegrasyonları, muhasebe entegrasyonları isteğiniz doğrultusunda sisteminize eklenir. Bu hizmet ile belki saatlerinizi alan bazı işlemleri saniyeler içinde ve belki de otomatik olarak sistem sizin için yapacaktır.

Version Yazılım

Kodların gücünü işinizin gücü ile birleştirmek için buradayız.

Bizi Takip Edin

Bize Ulaşın

Dilediğiniz herşeyi sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet mh. Yasa Sk. 10/2
Kocaeli / Kartepe

+9 0553 523 91 85

[email protected]

E-Bülten

E-Bültene kayıt olarak güncel haberleri mailinizden takip edebilirsiniz.

Bülten aboneliğine kayıt olarak KVKK koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

© versionyazilim.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by Version Yazılım